KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12408116
*
nr 1240 8116
Oljemålningar
2 st, Henny Nordvall, Kopia, monogramsignerade 1920. Olja på duk, 63x48
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 mars 2019
kl 18:15:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/3 19:20:34
1
300 kr
10/3 15:56:34
2
450 kr
11/3 14:06:41
1
400 kr
11/3 14:06:41
2
450 kr (Budbetjänt)
11/3 14:06:57
1
500 kr
11/3 16:45:00
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: henny nordvall olja på duk oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:05
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:30
*
Oljemålningar
Läs om budbetjänten
nr 1240 8116
Oljemålningar
2 st, Henny Nordvall, Kopia, monogramsignerade 1920. Olja på duk, 63x48
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 mars 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/3 19:20:34 | 1 | 300 kr |
10/3 15:56:34 | 2 | 450 kr |
11/3 14:06:41 | 1 | 400 kr |
11/3 14:06:41 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
11/3 14:06:57 | 1 | 500 kr |
11/3 16:45:00 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: henny nordvall olja på duk oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53 -
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11 -
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:05 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:30